İster sitemizdeki iletişim formlarından, isterseniz telefonlarımızdan bizlere ulaşarak gerekli planlama sonrası rezervasyonunuz gerçekleşir.

Bizlere 0532 179 65 26 nolu telefon numaralarımızdan 7/24 saat ulaşabilir, en hızlı çözüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sizler ile anlık iletişim sağlayabilmemiz için telefon numaranızı belirtmeniz gerekmektedir.

Evet, evcil hayvanınızla yolculuk yapabilirsiniz.

Önemli not: Sürüş güvenliği ve araçlarımızdaki hijyen yönetmeliği gereği evcil hayvanınızı kafesinde taşımanız gerekmektedir.

Operasyonel organizasyonumuz 1 gün öncesinden planlandığından dolayı programlanan uçuş saatinizden 3 saat öncesi bildirimlerinizde elimizden gelen kolaylığı ve esnekliği gösterme bilinciyle yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.
Programlanan uçuş saatinize 3 saat ve üstü kalan bildirimlerinizde iş programımızda mümkün olan en uygun düzenlemeyi yaparak size en uygun zamanlamayı vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evet bagaj ve gümrük işlemleriniz için bekliyoruz.

Evet, sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızı taşımak konusunda yer zaman ve koşullar gözetmeksizin yardımcı olacaktır.

Evet belirtmiş olduğunuz konuma kadar hizmet sağlıyoruz.

Özel transferler de araç beklemesi kesinlikle yapılmamaktadır. Aracınız bagajlarınız yüklendikten ve siz transfer aracına bindikten sonra araç hareket etmektedir.

Rezervasyon saatinden önce araçlarımız sizi beklemeye başlar. Olası sebeplerden ötürü gecikmeler de tarafınıza bilgi verilir. Tarafınıza ulaşamadığımız ve bilgi verilmediği zaman iletişim numaralarımızdan veya sitemizde bulunan iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Olası sebepler…

Trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek gecikmeler. Bu gibi durumlarda operasyon merkezimiz tarafından size cep telefonunuz aranarak bilgi verilecektir. (Cep telefonunuzun açık olduğuna dikkat etmenizi önemle rica ederiz.)

Operasyon merkezimizden veya sürücülülerimizden dönüş transferinin zamanlaması konusunda tavsiye niteliğinde bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Online rezervasyon formunu doldurduğunuzda form bize ulaşır ve tarafınıza rezervasyon numaranız ve ödeme bilgileri içeren bilgi e-posta gönderilir. Gerekli incelemeler yapılarak , rezervasyonunuz gerçekleşir.

Hayır, trafik ve karayolları yönetmelikleri gereği transfer aracının kapasitesinden fazla yolcunun taşınması kanunen yasaktır. Kapasite artacağı zaman bizlere bildirmeniz durumunda kapasitenize uygun araçlar ile transfer hizmeti sunabiliriz.

Sürücülerimiz ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi

  • 0532 179 65 26 no’lu telefonu arayarak ;
  • Yan tarafta bulunan iletişim formunu doldurarak;
  • info@vipistan.com mail adresine

iletebilirsiniz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siz değerli müşterilerimizden gelen, VIP Transfer işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz sorulardan bazıları.
Listede bulunmayan soru veya görüşlerinizi aşağıdaki iletişim formundan bizlere iletebilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda çağrı merkezimizden anında geri dönüş sağlanıp tarafınıza bilgi verilecektir.
[]
1 Step 1
Adınız
Soyadınız
Telefon
Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz
0 /
Previous
Next