Karşılama Hizmeti

Kendinizi özel hissetmek sizin her zaman hakkınız. Gerek tatillerinizde gerekse günlük yaşamınızda kendinizi özel ve farklı hissetmek isteyebilirsiniz. Bunu otel seçimiziniz de veya ulaşımınızda tercih edebilirsiniz. Eğer ulaşımınızda bile kendinizi özel hissetmek istiyorsanız ve istediğiniz yere kısa sürede ulaşmak istiyorsanız araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti sayesinde kendinize ait arabayla taksi bekleme derdine son verip istediğiniz yere gidebilirsiniz. Kendinizi şımartma noktasındaysa şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde şahsi şoför farklı bir deneyim yaşayabilir ve konforlu seyahat edebilirsiniz. Kendinize ait şoförünüz ve aracınız sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama hizmetine tatillerinizde, iş seyahatlerinizde veya özel günlerinizde ihtiyaç duyabilirsiniz. Özel günlerinizde araç kullanmak istemiyorsanız istediğiniz gün veya saat kadar kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Veya şehir dışında olan iş seyahatlerinde yorgun olduğunuz için araç kullanmak istemeyebilirsiniz veya yolları bilmediğinizden kaybolabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama sayesinde bu şekilde problemler yaşamazsınız. Tatillerinizde ise gönlünüzce eğlenmek gece istediğiniz saate kadar vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat taksi bulma derdi sizi bu eğlencenizden uzak tutabilir. Tam olarak buraca şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde tatilinizi doya doya yaşayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca kendinize ait bir araç ve şoför sayesindeyse kendinizi özel hissedip şımartacaksınız. Tatilinizde kendinizi özel hissedip şımartmak ve rahat olmak her şeyden önemlidir.

Sürekli iş seyahatleri yapıyorsanız her gittiğiniz şehre hakim olmanız imkansız olabilir. Sürekli farklı şehirlerde seyahat halinde olmak hem yorucu hem de karmaşık olabilir. Bu sebeple şoförlü araç kiralama hizmeti bu tarz sorunların önüne geçiyor. Hizmeti alırken aklınızda güvenlik konusunda soru işaretleri bulunmasın. Şoförlü araç kiralama hizmetinde çalışan şoför ekibi oldukça profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Yeni ehliyet alan veya ehliyetin seviyesi yetmeyen kişiler kesinlikle şoför olarak alınmıyor. Belirli bir deneyim sonrasında şoför olabiliyorlar. Bu şekilde yaşanabilecek aksilikler minimuma indiriliyor. Deneyimli ve profesyonel kadro sayesinde güvenli bir şekilde istediğiniz her yere seyahat edebiliyorsunuz.

Şoförlü araç hizmeti kulağa maliyetli gelebilir. Fakat avantajlarını göz önünde bulundurduğunuzda dezavantajlarını göz ardı edebilirsiniz.

Karşılama Hizmeti Avantajları

 Konforlu bir seyahat yaşayabilirsiniz. İstediğiniz yere özel araç ve şoförünüzle birlikte rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Profesyonel şoförler işlerinde oldukça iyi ve deneyimli oldukları için son derece güvenlikli bir şekilde seyahat edersiniz. Güvenliğinizin her zaman yerinde olması için her yolculuk öncesi gerekli kontrolleri yaparak ulaşmak istediğiniz yere güvenle götürürler.

Şehir dışı iş seyahatlerinizde veya tatillerinizde taksi bulma derdiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Gece geç saatlerde taksi aramakla uğraşmazsınız. Veya iş seyahatlerinizde bilmediğiniz yollarda kaybolup vakit kaybetmezsiniz. Vakit iş seyahatleriniz veya tatilleriniz için oldukça önemlidir. Vaktinizin kısıtlı olduğu yerlerde zamandan tasarruf etmek için her türlü yolu denemeniz gerekebilir. Taksilerle uğraşmak özellikle büyük şehirlerde tam anlamıyla bir zaman kaybıdır. Şoförlü araç kiralama sayesinde zamanınızı boşa harcamazsınız. Her daim size özel olan şoför ve aracınız sayesinde istediğiniz yere beklemeden ulaşabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama avantajları sayesinde fiyat konusu biraz daha göz ardı edinebiliyor. Şoförlü araç kiralama fiyatları kiraladığınız gün veya saate göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda kiralamış olduğunuz aracın modeline göre de fiyatlar değişebilir. Klasik şoförlü araç kiralama hizmeti vip araç kiralama hizmetlerine göre daha düşük maliyetli olabilir. Seçmiş olduğunuz firmanın fiyata neleri dahil ettiğine dikkat etmelisiniz. Otoyol ve köprü ücreti gibi ücretleri bazı firmalar fiyata dahil edebilir. Randevu aldığınızda bunu muhakkak sormanız gerekmektedir. Kilometre ve saat sayısına göre de fiyat değişeceği için sabit bir fiyat vermek şoförlü araç kiralama hizmetinde pek mümkün değildir.  Kendinize uygun olan aracı bulduğunuzda sürekli taksiyle seyahat etmekle aynı ücrete gelebilir. Bu nedenle şoförlü araç kiralama hizmetinin çok maliyetli olmadığını görebilirsiniz. Kendinize uygun aracı bulmanız ve ne kadar süre kullanacağınız fiyatlandırmada oldukça önemlidir. Özellikle sürekli seyahat halindeyseniz sürekli taksi kullanımı daha maliyetli ve daha meşakkatli bir hale gelebilir. Bu sebeple şoförlü araç kiralama hizmeti sizin için daha kolay ve konforlu olabilir. Şoförlü araç kiralama hizmeti için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz veya web sitelerinden bilgilenebilirsiniz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next