Kurumsal VIP Çözümler

İş hayatında profesyonel bir izlenim yaratmak oldukça önemlidir. Profesyonel bir izlenim yaratmak ve kurumsal olmak için her türlü yola başvurulabilir. Bu kartvizit kullanımız da veya sosyal medya kullanımınızda bile fark edilebilir. Aynı şekilde eğer bir iş insanıysanız kesinlikle profesyonel ve işine önem veren biri olduğunuzu göstermeniz gerekir. Özellikle iş seyahatlerin de bu izlenimi yaratmanız müşterilerin size karşı bakış açısında değişiklikler meydana getirir. İş seyahatlerinde ulaşım için kendi aracınızı kullanabilirsiniz fakat şehir dışına uzun bir yolculuk olacaksa bu durum sizi yorabilir. Bu sebeple uçak kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat gittiğiniz şehre ulaştıktan sonra ulaşım problemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Taksiyle uğraşmak arayışa girmek ve beklemek sizin vaktinizi kaybetmenize neden olur.

Vaktinizin boşa gitmesi bir iş insanı için oldukça önemlidir. En kısa zamanı bile iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özellikle bir toplantıya veya görüşmeye gidiyorsanız vaktinde orada olmanız gerekir. Vaktinde olmazsanız bu durum sizi profesyonellikten uzaklaştırabilir. Bu sebeple taksiyle zamanında ulaşım sağlamak özellikle de büyük şehirlerde oldukça zorlu olabilir. Büyük şehirlerde her türlü trafik veya taksi bulamama sorunu nedeniyle toplantınıza ve iş görüşmenize geç kalmanız kötü bir izlenim yaratabilir. Bu sebeple Business Vip Transfer Hizmeti alabilirsiniz. Business Vip Transfer Hizmeti sayesinde taksi bekleme derdine son verip toplantılarınıza geç kalma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Kendinize ait olan bir araçla seyahat etmek veya toplantıya gitmek sizin hem işinize hem de kendinize verdiğiniz önemi gösterir.  Vip transfer aracı kullanmak sizi büyük dertlerden kurtarabileceği gibi prestij sahibi bir insan olarak da gösterebilir. Vip transfer aracı sayesinde bütün iş seyahatlerinde konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Sürekli iş seyahati yapan biriyseniz araba kullanmaktan yorulmuş olabilirsiniz veya sürekli taksi arama derdinden sıkılmış olabilirsiniz. Business Vip Transfer Hizmeti sayesinde üzerinizdeki yorgunluğun azaldığını hissedeceksiniz.

Kendi istediğinize göre şekillenen araçla istediğiniz zaman seyahat edebilirsiniz. Geniş araç yelpazesi içinden en beğendiğinizle ve en konforlu bulduğunuzla seyahat edebilirsiniz. Seyahatler tarihlerinizi hizmet almadan önce kesinleştirmeniz gerekmektedir. 24 saat hizmet veren vip transfer hizmeti pek çok iş insanının dikkatini çekiyor. Bu sebeple daha önceden bilgi alıp randevu yaptırmak oldukça önemlidir. Randevu gün ve saatinizde istediğiniz araç adresinizde olacaktır. İsterseniz gün isterseniz saat olarak hizmet alabilirsiniz. Randevu alırken kaç gün veya saat hizmet alacağınızı belirtmeniz önemlidir. Buna bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz arabaya göre de  fiyatlarda değişiklikler meydana gelir.

Eğer şehir dışı seyahat yaparsanız havaalanından alımda mevcuttur. Havaalanından alınarak istediğiniz yere bırakılabilirsiniz. Saat veya güne bağlı olarak randevu alabilirsiniz. Gideceğiniz il veya ilçeye aynı zamanda kilometreye bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Hizmet almadan önce bütün fiyat bilgilerini almanız önerilir. Daha önceden fiyata nelerin dahil olduğunu öğrenmelisiniz. Şehirlerarası yolculuklarda olan köprü masrafları bazı firmalarda ücrete dahil değildir. Bu tarz konularda hassas davranmanız gerekebilir. Her türlü bilgiyi muhakkak almalısınız.

Almış olduğunuz hizmette güvenliğiniz çok önemlidir. Yolculuk boyunca herhangi bir problem yaşamamanız için personeller oldukça özenli davranır. Sıcakkanlı tavırlarıyla her türlü sorunuza cevap verebilirler. Aklınızda soru işareti kalmaması için bütün şoförler deneyimli ve profesyonel kişilerden seçiliyor. İşlerinde oldukça deneyimli insanlarla yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuk öncesinde herhangi bir problem yaşamamanız için bütün güvenlik önemleri dikkatli bir şekilde alınır. Sadece yalnız seyahatlerinizde değil aynı zamanda personel ve çalışma arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz iş seyahatlerinde de gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Kalabalık bir ekip halinde seyahat ediyorsanız taksiyle problem yaşayabilirsiniz. Kişi sayısına uygun olarak business vip transfer aracı tahsis edilir. Bu sayede iş arkadaşlarınızla birlikte herhangi bir sorun yaşamadan konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Sürekli iş seyahati halindeyseniz bu hizmet size çok kolaylık sağlayacak. Her seyahatinizde bulunduğunuz şehre hakim olmanız mümkün değil. Bu sebeple kendi aracınızla yol bulma sıkıntısı yaşayabilir ya da taksi bulmakla uğraşabilirsiniz. Vip araç hizmeti personelleri bulunduğunuz şehirdeki bütün konumlara hakim şoförlerden oluşuyor. Bu nedenle toplantılarınıza ve görüşmelerinize geç kalma fırsatı olmadan istediğiniz konuma rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next