Şehirlerarası Seyahat

Uzun seyahatlere çıkarken konforlu olmak çok önemlidir. Saatlerce hareketsiz kalmak veya rahatsız bir araçta seyahat etmek bir zülüm haline gelebilir. Kendi aracınızı kullanıyorsanız saatlerce direksiyon başında olmanız sizi bir hayli yorar. Özellikle iş seyahatine çıkacaksanız yorgun olmamanız çok önemlidir. Saatlerce araba kullandığınızda gideceğiniz iş görüşmesine veya toplantıya yorgun katılabilirsiniz. Uçak veya otobüsle yapacağınız seyahatlerde ise sonrasında ulaşım konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Şehirlerarası yolculuklar zor ve yorucudur. Saatler sürer can sıkıcıdır ve rahatsızdır. Otobüsle seyahat etmek uzun sürer ve koltuklarda rahat etmeniz imkansızdır. Uçak seyahatlerinde ise saatlerce beklemeniz gerekir rötarlar nedeniyle işleriniz uzar. Bütün bu problemleri Şehirlerarası Transferler sayesinde ortadan kaldırmanız mümkün. Sürekli olarak seyahat halindeyseniz bu tür olumsuzların önüne geçmeniz gerekir Şehirlerarası Transferler sayesinde sıfır yorgunlukla konforlu bir şekilde yolcuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Şehirlerarası Transferler sayesinde İstanbul’da dahil tüm şehirlere konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Şehirlerarası Transferler sayesinde şehir içinde de gezebilirsiniz. Aracınızı ne kadar kalacağınıza göre rezerve edebilir ve tatiliniz ya da iş seyahatiniz boyunca kullanabilirsiniz. Şehir içinde sürekli olarak araç bulmak büyük bir problemdir. Bu sebeple yolculuk yaptığınız aracı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede ekstra olarak taksi masrafından ve taksi derdinden kurtulmuş olursunuz. Konforlu bir şekilde hem şehirlerarası yolcuğunuzu yapabilirsiniz hem de şehir içinde gezinti yapabilirsiniz. Şehir içinde istediğiniz yere istediğiniz an da gidebilirsiniz. Sadece önceden nerede bulunduğunuzu haber vererek olduğunuz mekana kısa sürede şoförünüz gelir ve hazır olarak bekler. Bu sebeple arkadaşlarınızla veya tek başınıza taksi arama derdinden kurtulursunuz.

Şehirlerarası Transferler ile iş gezilerinizi veya tatillerinizi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla çıkacağınız tatilde ayrı arabalarda seyahat etmenize veya üst üste seyahat etmenize gerek yok. Konforlu bir şekilde kişi sayısına uygun araçlarla seyahat edebilirsiniz. Hem keyifli hem de konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Konforlu bir yolculuk yaparken aynı zamanda güvenli bir yolculukta yaparsınız. Seyahat anında herhangi bir şekilde güvenliğinizi düşünmenize gerek kalmaz. Kaza ve risk oranları minimum olan transfer hizmetleri sayesinde güveliğiniz için endişe etmenize gerek kalmaz.

Şehirlerarası Transferler personelleri profesyonel kişilerden oluşur. Profesyonel olmalarından dolayı müşteriler hizmetleri doğru ve eksiksiz alırlar. Müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir bu nedenle bütün personeller son derece sıcak kanlı ve güler yüzlü olurlar. Herhangi bir sorunuzda gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Şoförler işlerinde profesyonel kişilerden seçilir. Bu konuda eğitim almış sertifikalı şoförlerden kadrolar oluşturulur. Ehliyet aldıkları tarihin üzerinden belirli bir zaman geçmesi gerekir ve deneyimli olmaları gerekir. Bütün şoförlerin cvlerini dilerseniz inceleyebilirsiniz. Bu sebeple gönül rahatlığıyla yolculuk yaparsınız. Özenle seçilen şoförler nedeniyle güvenliğinize herhangi bir zarar gelmez. Şoförler aynı zamanda yabancı dil bilgisine de sahip oluyorlar. Bu durum turist müşteriler için büyük bir kolaylık haline geliyor. Turist müşteriler iletişim konusunda problem yaşamıyor.

Araçta şoförün yanı sıra özel bir hosteste size eşlik ediyor. Uzun bir yolculuktaysanız ve yorgunsanız hostesler sizin için ikramlarda bulunabiliyor. Bu durum isteğe bağlı olarak da değişiyor. Hostes istemediğinizi randevu anında söyleyebiliyorsunuz. Hosteslerde şoförler gibi yabancı dile hakimdir. Turist müşteriler hosteslerle iletişim kurma konusunda herhangi bir zorluk yaşamıyor. Özel hostes hizmeti almak ise ekstra ücrete tabii oluyor. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız ve uzun saatler yolculuk yapmak yorucu bir verecekse özel hostes hizmeti sizin için idealdir. Yol boyunca hizmet alarak konforlu bir şekilde yorulmadan yolculuk yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Transferler ücretleri birbirinden farklıdır. Seçmiş olduğunuz araç ve gideceğiniz konuma göre fiyatlandırma yapılır. Randevu almadan önce fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Köprü ve yol masrafları ücrete dahil olmayabilir. Bununla ilgili bilgiyi firmadan almayı unutmayın. Seçtiğiniz aracın büyüklüğüne göre de fiyatta artış meydana gelebilir. Firmadan her türlü bilgiyi öğrenmeniz muhakkak önerilir. Firma size gerekli olan bilgilerini sağlayacaktır fakat aklınıza takılan soruları muhakkak sormalısınız. Mağdur olmamanız adına firma oldukça fazla özen gösterir fakat sizin de bazı hususları göz ardı etmemeniz gerekir. Hizmet anında veya sonrasında sorun yaşarsanız firmayla iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Her türlü geri dönüş firma için gerekli bir bilgidir.

Güvenli yolculuklar dileriz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next