Konforlu Seyahat

Her zaman konforunuza ve rahatlığınıza önem vermelisiniz. Gerek günlük yaşamınızda gerekse seyahatler de her zaman konforlu olmalısınız. Özellikle seyahat anında konforlu olmak çok önemlidir. Uzun yolculuklarda uçak seyahatlerinizde veya otobüs seyahatlerinizde konfor yakalamanız neredeyse imkansız. Şehir içi ulaşımda taksi kullanmak ise konfordan tamamiyle uzaklaştıracak bir unsurdur. Taksi bulma derdi ise başlı başına seyahatinizi bozabilir. Bu nedenle VIP Transferler sizi bu tarz konfordan uzaklaştıracak dertlerden uzak tutuyor.

VIP Transferler nedir ve neden seçmeliyiz gibi soruları soruyorsanız şu şekilde cevap verebiliriz. VIP Transferler, genellikle çok az vakti olan, yolculuk sırasında dinlenmek, sonrasında çalışmak ya da lüks ve donanımlı araçlarla seyahatin tadını çıkarmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir ulaşım seçeneğidir. VIP transfer hizmetleri VIP minibüs, lüks sedan, lüks  SUV, zırhlı araç ve limuzin gibi geniş bir araç yelpazesini içermektedir. Kendi isteğinize bağlı olarak aracınızı seçebilirsiniz. Aynı şekilde yalnız veya arkadaş grubunuzla seyahat etmenize bağlı olarak da bir araç seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz hizmette size eşlik edecek şoförünüz profesyoneldir. Bütün personeller son derece profesyonel ve ilgidir. Bu nedenle herhangi bir sorunuz olduğunda rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda son derece profesyonel olan ekip sayesinde güvenlik önlemleri üst düzey şekilde alınır. Araçlarda her türlü bakım yapılır aynı zamanda seyahate çıkmadan önce kontrol edilir. Bu sayede herhangi bir şekilde problemle karşı karşıya kalmazsınız. Normal taksilerde olan şoförler deneyimli mi veya aracı nasıl kullanıyor bilemezsiniz. Bu sebeple güvenliğiniz konusunda endişelenebilirsiniz. Fakat VIP Transferler bu duruma oldukça dikkat ediyor. Bütün şoförler deneyimli ve sertifikalıdır. Güvenliğinize herhangi bir zarar gelmeden keyifli bir şekilde yolcuğunuzu yapabilirsiniz.

Büyük şehirlerde ulaşım kolay olabildiği gibi zor bir halde alabiliyor. Toplu taşımalar oldukça kalabalık ve trafik çekilmez bir hal alıyor. Kalabalık şehirlerde taksi bulma derdi ise asla bitmiyor. En ihtiyacınız olan zamanda taksi bulmak neredeyse imkansız. VIP Transferler sizi bu dertten kurtarıyor. İş toplantınıza yetişmek zorunda olabilirsiniz bunun için taksi aramanıza gerek yok önce de transfer hizmetini alın ve tam saatinde kapınızda olsun. Ya da tatilinizin en güzel saatlerini taksi bulmakla geçirmeyin. Vip transfer sayesinde istediğiniz yere konforlu ve beklemeden zamanında gidebilirsiniz.

Tatilinizde veya iş seyahatinizde sürekli taksi kullanmak zorunda kalacaksınız. Taksi bulmak zor olduğu gibi uygun bir ücreti de yoktur. Bu sebeple VIP Transferler hem hızlı hem konforlu bir şekilde neredeyse standart taksilerle aynı ücretlerde hizmet sunar. Almış olduğunuz hizmetin rahatlığı ödediğiniz ücrete değecektir. Gitmek istediğiniz noktaya göre bir fiyatlandırma yapılır. Aynı şekilde seçmiş olduğunuz vip araca ve genişliğine göre de fiyatlandırmalar yapılır. Seçmiş olduğunuz aracı saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Ya da daha uzun bir iş seyahatinde veya tatildeyseniz günlük kiralama işlemi yapabilirsiniz. Sadece şehir içinde değil aynı zamanda şehirlerarası hizmette alabilirsiniz. Sürekli olarak seyahat halindeyseniz diğer araçların konforsuz olmasından yakınıyor olabilirsiniz. Bu nedenle VIP Transferler şehirlerarası yolculuklarda da büyük bir konfor sağlıyor.

Sürekli olarak şehir dışında iş görüşmeleriniz oluyorsa kendi aracınızla gitmeniz bir hayli yorucu olabilir. Bu şekilde iş görüşmesi toplantılara katılmaksa sizi profesyonellikten uzaklaştırır. Bu nedenle konforlu ve sağlıklı bir yolculuk yapmanız gerekir. VIP Transferler şehirlerarası yolculuklarda da size konfor sağlıyor. Uzun saatler rahat bir şekilde dinlenerek seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz aracınızın içinde bile online olarak görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konfor, rahatlık ve dinlenmek oldukça önemlidir. Ev rahatlığında ve konforunda bir yolculuk yapmak mümkün. Bu nedenle seyahat halinde isteğinize göre size özel hostesler eşlik edebilir.

Tatillerde kendinizi şımartmak için veya sürekli olarak işle ilgilendiğinizden yorgun olduğunuz için birinin size hizmet etmesi rahatlatıcı olabilir. Özel hostesler size seyahat boyunca en iyi şekilde hizmet eder. Yolculuk anında kendinizi şımartabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz gün veya saat kadar hostes sizinle yolculuk yapar. Yapmış olduğu ikramlar ise ekstra bir ücrete tabii değildir. Özel hostes kişinin isteğine bağlı olan bir durumdur. İstediğiniz takdirde anlaşılan ek olarak özel hostes hizmeti verilir. Fakat anlaşılan fiyatın yanı sıra hostes için ekstra ücret ödenmesi zorunludur.

Mutlu yolculuklar dileriz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next