Havaalanı VIP Transfer

Seyahat yaptığınızda seyahatinizin tadını çıkarmak ve yolculukta herhangi bir şeyle uğraşmak istememek en büyük hakkınız. Yolculuklar uzun ve yorucu olabilir bu sebeple trafik veya konforsuz araç gibi sorunları düşünmeniz seyahatinizden zevk almanızı engelleyebilir. Konforlu bir yolculuk yapmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle uçakla seyahat edecekseniz sonrasında ulaşım konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yorgunluğunuzun üzerine bir de taksiyle uğraşmak çok can sıkıcı bir hal alabilir. Havaalanına indiğinizde hiç beklemeden otelinize Havaalanı Transferler sayesinde ulaşabilirsiniz.

Havaalanında taksi arama ve bekleme derdine Havaalanı Transferler sayesinde son verebilirsiniz. Ulaşım için Havaalanı Transferler için en iyi yol. Taksilere göre çok daha ekonomik, güvenli ve hijyenik araçlarla gitmek istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Havaalanına indiğinizde kalabalığın arasında taksi bulmak zor olabiliyor. Bu sebeple kendinize özel olarak tahsis edilen araçla hiç beklemeden otelinize ulaşabilirsiniz. İster otelinize isterseniz gitmek istediğin herhangi bir konuma beklemeden güvenli bir şekilde gidebilirsiniz. Randevunuzu aldığınız tarih ve saatte Havaalanı Transferler şoförleri sizi bekliyor olacak. Son derece profesyonel ve deneyimli şoförlerden oluşan personellerle gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilirsiniz. Sürüş açısından herhangi bir şekilde güvenliğinizi riske atacak durumlarla karşılaşmazsınız. Yolculuğa çıkmadan önce aracın bütün bakımları ve temizliği yapılır. Bütün araçlar son derece hijyeniktir ve her kullanımdan sonra temizlenirler. Aynı zamanda aracın şoförü ise her yolculuktan önce aracı kontrol eder. Bu sayede oluşacak kaza veya olumsuz durumlar için önlem alınır.

 

Havaalanı Transferler personellerini sertifikalı ve deneyimli insanlardan seçiyor. Müşterilerin memnuniyeti ve can güvenliği her şeyden önemlidir. Bu sebeple şoförler daha önceden bir sınav ve eğitimden geçiyor. Bu sayede trafikte ve herhangi bir zor durumda nasıl araç kullanabileceklerini belgelemiş oluyor. Deneyimsiz ve ehliyetini yeni almış kişiler kesinlikle şoför olarak işe alınmıyor. Bütün personeller oldukça sıcak kanlı ve güzel yüzlü insanlardan oluşur. Aynı zamanda Türkçe bilmeyen müşteriler için yabancı dil bilen şoförlerde mevcuttur. Bu sayede hiçbir şekilde iletişim problemi yaşamadan yolculuk yapabileceksiniz. Konuşmuş olduğunuz dilin ne olduğunu belli etmeniz durumunda buna göre şoför ve hostes tahsis edilir.

 

Şoförün yanı sıra personellerin arasında özel hosteslerde mevcuttur. Özel hostesler araca bindiğiniz andan itibaren size hizmet vermek için bekliyor olacaklar. Bu durum müşterilerin isteğine göre de değişiklik gösterebilir. İsteğe bağlı olarak hostesli veya hostessiz hizmet alabilirsiniz. Aynı şekilde Havaalanı Transferler hostesleri yabancı dil konusunda bilgilerdir. İletişim konusunda sorun yaşamamak adına yabancı dil oldukça önemli bir rol oynuyor.

 

Hostes isteğinize bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Fiyatlandırmalar seçtiğiniz araca göre ilk olarak belirleniyor daha sonra çıkış yapacağınız havaalanı ve gideceğiniz konuma bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Eğer kalabalık bir grupsanız iki araç halinde yolculuk yapmanıza gerek yok kişi sayısına göre aracınızı seçebilirsiniz. Maksimum 6 kişiyseniz Vito araçla konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınızda kaç kişi olacağınızı ve hizmeti hangi tarih aralıklarında alacağınızı söylemelisiniz. İsterseniz tarih isterseniz saat aralığına göre hizmet alabilirsiniz. Vereceğiniz aralığa göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelecektir. Kalabalık bir grupsanız taksiyle seyahat etmeniz çok daha masraflı olabilir. Bu sebeple transfer hizmeti alarak konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

 

Hizmet almadan ve randevu yaptırmadan önce almak istediğiniz hizmet ve firma hakkında gerekli bilgileri almalısınız. Anlaşmış olduğunuz fiyatın içine nelerin dahil olup olmadığını öğrenmeniz mağdur olmamanız adına oldukça önemlidir. Hizmet aldığınız firma size gerekli bütün bilgileri eksiksiz yapmakla yükümlüdür fakat aklınızda soru işareti kalmaması için yeterli bilgiyi aldığınıza emin olun. Bütün bilgileri gerek web sitesinden gerekse telefon numarasından iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Hizmet aldığınız zaman herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda hizmet aldığınız firmayla irtibata geçmeyi unutmayın. Kısa süre içerisinde sorununuzu halledeceklerdir. Hizmet aldığınız andan itibaren anlaşmış olduğunuz ücrete ek olarak hiçbir ücret ödemezsiniz. Bu konuda çalışan personeller oldukça hassas ve güvenilirdir. Herhangi bir takside yaşayabileceğiniz problemleri Havaalanı Transferler hizmetinde yaşamanız pek mümkün değildir. Araç içerisinde bırakmış olduğunuz özel ve değerli eşyaların sorumluluğunu kesinlikle firmalar üstlenmiyor. Fakat herhangi bir eşyanızın kaybolmaması ve mağdur olmamanız adına bütün önlemler alınır.

 

İyi yolculuklar dileriz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next