Gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:

BİZE ULAŞIN

  • 0532 179 65 26
  • info@vipistan.com
  • İstanbul, Türkiye
ÇALIŞMA SAATLERİ:   Haftaiçi: 08:30 - 24:00
Haftasonu: 10:00 - 24:00
YERİMİZ: İstanbul
YUKARI

Blog

Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler Arası Vip Transfer

Herhangi bir şehre ne kadar gitmek isterseniz isteyin, Türkiye tam zamanlı şoförümüz tarafından sağlanan şehirlerarası VIP transfer hizmetine devam edebilirsiniz. Özel tasarlanmış Mercedes VITO ile şehirler arası VIP transferler sağlıyoruz. Araçlarımız size en kısa sürede hız limiti dahilinde ulaşım hizmeti sunacak ve sürmek istediğiniz yol için çeşitli güzergahlar ve seçenekler sunacaktır. Yolculuk boyunca Apple TV, Netflix, bölme, TV, ısıtma, klima, elektrikli koltuklar, masaj koltukları, WiFi, mini bar, buzdolabı ve diğer imkanları kullanabilirsiniz. Arabada tüm bu cihazları kontrol edebileceğiniz ve sürücü ile iletişim kurmak için telefonu kullanabileceğiniz bir konsol var. Şehirlerarası VIP transfer hizmetimizi sizler için özetlememiz gerekirse, valizlerinizi istediğiniz yerden alıp, şehir dışında istediğiniz yere en konforlu ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Vito Kiralama

Şoförlü Vito Kiralama ile günümüzde birçok değişik ulaşım şekli bulunmaktadır ve havayollarının kullanılması mesafeyi kısaltabilir. Firmamız bu alanda tam zamanlı Vito Kiralama hizmeti vermekte ve size hususi cevaplar verebilmektedir. Özellikle İstanbul’da ulaşım servis aracı ile sağlanıyor, havalimanından sonrasında hava ulaşımı için harcanan tarihi boşa harcayabilirsiniz. Bu nedenle havalimanına indiğinizde beklemenize gerek yok, gideceğiniz yere daha süratli ve güvenilir bir halde ulaşmak için servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Havalimanından dilediğiniz yere ulaşabilmenin yanı sıra İstanbul’un her yerinden havalimanına ulaşım hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz başlığı altında ihtiyaçlarınıza nazaran seçim yaparak paylaşımlı geçirme, kişiye hususi geçirme, öbek transferi ve VIP geçirme benzer biçimde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Vip Araç Kiralama

Kiraladığınız vip araçlarımız sizi arzu ettiğiniz yere götürebilir, huzurlu ve güvenli bir halde arzu ettiğiniz yere aktarma edebilir. Lüks ve konforlu transferlerin yada şoförlü vasıta kiralamanın, aracımızdaki TV, buzdolabı, Maybach tavan, deri çekyat ve öteki aksesuarlar dahil olmak suretiyle aslına bakarsak telefon görüşmeleri bulunduğunu anlıyorsunuz. Size VIP hizmetleri vermekten saadet duyarız. Size tam bir VIP Mercedes Vito’nun son modelini göndereceğiz. Şoförümüz fazlaca cana yakın ve kiralık otomobilinizin aracınız şeklinde hissetmesini sağlamaktan sorumludur.

Vip Vito Kiralama

En fazlaca tercih edilen vasıta kiralama türlerinden olan İstanbul vip Vito kiralama ekonomik fiyat tarifesi üstünden sunulması yardımıyla yerli ve yabancı şirketler dışında hususi olarak da kiralanabiliyor. Zengin vasıta modellerinin sunulmuş olduğu vip Vito kiralama hizmeti yardımıyla İstanbul içi fazlaca daha ergonomik ve konforlu bir ulaşım olanağı sağlanabiliyor. Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin.

No Comments

Leave a Comment

×