Gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:

BİZE ULAŞIN

  • 0532 179 65 26
  • info@vipistan.com
  • İstanbul, Türkiye
ÇALIŞMA SAATLERİ:   Haftaiçi: 08:30 - 24:00
Haftasonu: 10:00 - 24:00
YERİMİZ: İstanbul
YUKARI

Blog

Business VIP Transfer

Business VIP Transfer

Son zamanlarda Business Transfer hizmetleri hızla popülerlik kazanmakta ve birçok farklı sektörde tercih edilen sektörlerden biridir. Günümüzde hem bireyler hem de şirketler bu hizmete başvurabilmektedir. Şirket, ayrı olarak talep edilen hizmetler için ayrı kiralama hizmetleri ve iş alanında ihtiyaç duyulan şirket hizmetleri için ayrı hizmetler sunmaktadır. İş yerinden alma hizmeti, şirket tarafından müşterilere iş seyahatleri sırasında verilen araç kiralama hizmetidir. Bu hizmet süresi boyunca şirket, müşterilerine Mercedes üreticisinin Vito model arabalarını tedarik etmektedir. Bu araba ilk önce devasa iç hacmi nedeniyle insanların dikkatini çekti. Geniş iç hacmi sayesinde mobil ofis olarak tasarlanabilen bir araç, iş insanlarının iş seyahatlerinde tüm ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabilecek bir alana dönüştürülebilmektedir. Bu sayede iş gezileri sırasında sunumlar, gerekli hazırlıklar ve son düzenlemeler arabada başarıyla tamamlanarak iş transferini daha verimli ve konforlu hale getirilebilir.

Business Transfer Hizmeti Kapsamında Sunulanlar

İş transfer hizmetleri kapsamında öncelikle müşterilerine son model lüks Mercedes Vito model arabalar sunmaktadır. Arabada, müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirilebilen serinletici içecekler ve alkolsüz içecekler sağlanmaktadır. Ayrıca iç tasarımı ofis olarak da kullanılabildiği için müşterilerimiz iş seyahatlerinde çok rahat bir şekilde çalışmalarına devam etme imkanına sahiptir. Sağlanan bir diğer hizmet ise, talep edilmesi halinde şirket içinde planlanan tüm ziyaretlerin gizli tutulmasıdır. Müşterilerin okuduğu günlük gazete veya dergilerin şirket tarafından her an arabada okunabilmesini umuyoruz. Ayrıca otobüste misafirlere isteklerine göre tur rehberleri, kişisel korumalar veya garsonlar eşlik edebilir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

No Comments

Leave a Comment

×